B57237S0220M000
EPCOSEPCOS
B57237S0220M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B57237S0220M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua ICL 22 OHM 20% 2.8A 15MM
Ngā Rauemi: B57237S0220M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B57237S0220M000
Tau Wae B57237S0220M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga ICL 22 OHM 20% 2.8A 15MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103266 pcs Pepa Raraunga B57237S0220M000.pdf
Te manawanui ±20% Raupapa -
R @ 25 ° C 22 Ohms Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 495-3054
B57237S 220 M
B57237S 220M
B57237S220M-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taimana 0.59" (15mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 22 Ohms ±20% 2.8A 0.59" (15mm) I teie nei - Te Tae Maehe Max 2.8A