B57234S0330M051
EPCOSEPCOS
B57234S0330M051 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B57234S0330M051
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 33OHM 3300K
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B57234S0330M051
Tau Wae B57234S0330M051 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 33OHM 3300K Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68507 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 33
Te Tangata Tangata ±20% Mana - Max 3.2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case -
Ētahi Ingoa B57234S 330M 51
B57234S330M51
B57234S330M51-ND
Tae Mahi -55°C ~ 170°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Length - Wire Wire -
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3300K
B0 / 50 - B Te Uara Tohu ±3%