B57227K0333A001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B57227K0333A001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERM NTC 33KOHM 4300K PROBE
Ngā Rauemi: B57227K0333A001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B57227K0333A001
Tau Wae B57227K0333A001 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 23099 pcs Pepa Raraunga B57227K0333A001.pdf
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 33k
Te Tangata Tangata ±10% Mana - Max 200mW
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical Probe Assembly
Ētahi Ingoa 495-76937
B57227K 333A 1
B57227K0333A001-ND
B57227K333A1
B57227K333A1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Length - Wire Wire -
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 4300K
B0 / 50 - B Te Uara Tohu ±3%