B57213P0470M351
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B57213P0470M351
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua ICL 47 OHM 0.2 3A 14.5MM
Ngā Rauemi: B57213P0470M351.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B57213P0470M351
Tau Wae B57213P0470M351 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga ICL 47 OHM 0.2 3A 14.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125529 pcs Pepa Raraunga B57213P0470M351.pdf
Te manawanui ±20% Raupapa -
R @ Ngāianei 359 mOhms R @ 25 ° C 47 Ohms
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa B57213P 470M351
B57213P470M351
ICL P13/47
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taimana 0.571" (14.5mm) Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 47 Ohms ±20% 3A 0.571" (14.5mm)
I teie nei - Te Tae Maehe Max 3A Whakaaetanga CQC, UL, VDE