B43821A5475M000
Hua Hua
Tau Wae: B43821A5475M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: B43821A5475M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43821A5475M000
Tau Wae B43821A5475M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157374 pcs Pepa Raraunga B43821A5475M000.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa B43821 Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa B43821A5475M
B43821A5475M-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 71 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 71 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose