B43821A2226M000
Hua Hua
Tau Wae: B43821A2226M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: B43821A2226M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43821A2226M000
Tau Wae B43821A2226M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 289416 pcs Pepa Raraunga B43821A2226M000.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa B43821 Ripple Current @ Low Frequency 170mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa B43821A2226M
B43821A2226M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8.4 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8.4 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 22µF