B43564A4398M7
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B43564A4398M7
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: B43564A4398M7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43564A4398M7
Tau Wae B43564A4398M7 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1388 pcs Pepa Raraunga B43564A4398M7.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.532" Dia (64.30mm)
Raupapa B43564 Ripple Current @ Low Frequency 11.6A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa B43564A4398M007 Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.122" (28.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 34 mOhms
Teitei - Tae (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 42 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 42 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C Te kaha 3900µF