B43540A9687M67
Hua Hua
Tau Wae: B43540A9687M67
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: B43540A9687M67.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43540A9687M67
Tau Wae B43540A9687M67 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9155 pcs Pepa Raraunga B43540A9687M67.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa B43540 Ripple Current @ Low Frequency 4.05A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa B43540A9687M 67
B43540A9687M067
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 110 mOhms
Teitei - Tae (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 95 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 95 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Te kaha 680µF