B43512C5158M000
Hua Hua
Tau Wae: B43512C5158M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP-IN
Ngā Rauemi: B43512C5158M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
112 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43512C5158M000
Tau Wae B43512C5158M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP-IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3670 pcs Pepa Raraunga B43512C5158M000.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.969" Dia (50.00mm)
Raupapa B43512 Ripple Current @ Low Frequency 6.27A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ētahi Ingoa B43512C5158M Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Teitei - Tae (Max) 2.638" (67.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 1500µF