B43511A5687M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B43511A5687M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Ngā Rauemi: B43511A5687M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
144 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43511A5687M000
Tau Wae B43511A5687M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5525 pcs Pepa Raraunga B43511A5687M000.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa B43511 Ripple Current @ Low Frequency 4.2A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ētahi Ingoa B43511A5687M
B43511A5687M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 240 mOhms Teitei - Tae (Max) 3.228" (82.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 230 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 230 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Te kaha 680µF Nga tono General Purpose