B43511A4228M87
Hua Hua
Tau Wae: B43511A4228M87
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 350V SNAP
Ngā Rauemi: B43511A4228M87.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
112 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43511A4228M87
Tau Wae B43511A4228M87 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 350V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2912 pcs Pepa Raraunga B43511A4228M87.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.772" Dia (45.00mm)
Raupapa B43511 Ripple Current @ Low Frequency 8.6A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ētahi Ingoa B43511A4228M087 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 50 mOhms
Teitei - Tae (Max) 4.024" (102.20mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 50 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Te kaha 2200µF