B43510B5827M80
Hua Hua
Tau Wae: B43510B5827M80
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Ngā Rauemi: B43510B5827M80.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
132 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43510B5827M80
Tau Wae B43510B5827M80 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4615 pcs Pepa Raraunga B43510B5827M80.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa B43510 Ripple Current @ Low Frequency 4.32A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ētahi Ingoa B43510B5827M080 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 200 mOhms
Teitei - Tae (Max) 3.236" (82.20mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 130 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 130 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 820µF