B43509A9337M002
Hua Hua
Tau Wae: B43509A9337M002
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: B43509A9337M002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43509A9337M002
Tau Wae B43509A9337M002 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22754 pcs Pepa Raraunga B43509A9337M002.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa B43509 Ripple Current @ Low Frequency 1.6A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ētahi Ingoa B43509A9337M 2
B43509A9337M2
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 350 mOhms Teitei - Tae (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 240 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 240 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose