B43508E2188M82
Hua Hua
Tau Wae: B43508E2188M82
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: B43508E2188M82.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43508E2188M82
Tau Wae B43508E2188M82 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7470 pcs Pepa Raraunga B43508E2188M82.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa B43508 Ripple Current @ Low Frequency 2.75A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa B43508E2188M 82 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 90 mOhms
Teitei - Tae (Max) 2.055" (52.20mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 65 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 65 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 1800µF