B43505A9227M000
EPCOSEPCOS
B43505A9227M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B43505A9227M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: B43505A9227M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43505A9227M000
Tau Wae B43505A9227M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24925 pcs Pepa Raraunga B43505A9227M000.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa B43505 Ripple Current @ Low Frequency 1.3A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa 495-6273
B43505A9227M
B43505A9227M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 500 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 400 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 400 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose