B43504A9687M62
Hua Hua
Tau Wae: B43504A9687M62
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: B43504A9687M62.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43504A9687M62
Tau Wae B43504A9687M62 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5774 pcs Pepa Raraunga B43504A9687M62.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa B43504 Ripple Current @ Low Frequency 2.55A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ētahi Ingoa B43504A9687M 62
B43504A9687M062
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 160 mOhms
Teitei - Tae (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 130 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 130 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF