B43504A9187M002
Hua Hua
Tau Wae: B43504A9187M002
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: B43504A9187M002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43504A9187M002
Tau Wae B43504A9187M002 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34974 pcs Pepa Raraunga B43504A9187M002.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa B43504 Ripple Current @ Low Frequency 980mA @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ētahi Ingoa B43504A9187M 2
B43504A9187M2
B43504A9187M2-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 610 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 490 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 490 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 180µF Nga tono General Purpose