B43504A2277M000
Hua Hua
Tau Wae: B43504A2277M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: B43504A2277M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
640 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43504A2277M000
Tau Wae B43504A2277M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44005 pcs Pepa Raraunga B43504A2277M000.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa B43504 Ripple Current @ Low Frequency 1.1A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa B43504A2277M
B43504A2277M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 480 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 480 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 270µF