B43501A3107M87
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B43501A3107M87
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP
Ngā Rauemi: B43501A3107M87.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
640 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43501A3107M87
Tau Wae B43501A3107M87 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36839 pcs Pepa Raraunga B43501A3107M87.pdf
Putanga - Kua tohua 385V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa B43501 Ripple Current @ Low Frequency 790mA @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa B43501A3107M 87
B43501A3107M087
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 1.06 Ohms
Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 660 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 660 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Te kaha 100µF