B43457A1688M000
Hua Hua
Tau Wae: B43457A1688M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 160V SCREW
Ngā Rauemi: B43457A1688M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43457A1688M000
Tau Wae B43457A1688M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 160V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1682 pcs Pepa Raraunga B43457A1688M000.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa B43457 Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa B43457A1688M
B43457A1688M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C
Te kaha 6800µF Nga tono General Purpose