B43456A5108M000
EPCOSEPCOS
B43456A5108M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B43456A5108M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: B43456A5108M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43456A5108M000
Tau Wae B43456A5108M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4053 pcs Pepa Raraunga B43456A5108M000.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.032" Dia (51.60mm)
Raupapa B43456 Ripple Current @ Low Frequency 4.8A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 495-4231
B43456A5108M
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.874" (22.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 150 mOhms
Teitei - Tae (Max) 3.177" (80.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 120 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Te kaha 1000µF