B43455A4129M000
Hua Hua
Tau Wae: B43455A4129M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: B43455A4129M000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 506 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 506 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
18 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43455A4129M000
Tau Wae B43455A4129M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 506 pcs Pepa Raraunga B43455A4129M000.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.583" Dia (91.00mm)
Raupapa B43455 Ripple Current @ Low Frequency 20A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa B43455A4129M
B43455A4129M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.248" (31.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 7.598" (193.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 17 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 12000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Te kaha 12000µF