B43305A2278M62
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B43305A2278M62
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: B43305A2278M62.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43305A2278M62
Tau Wae B43305A2278M62 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8097 pcs Pepa Raraunga B43305A2278M62.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa B43305 Ripple Current @ Low Frequency 4.3A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ētahi Ingoa B43305A2278M 62
B43305A2278M062
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 65 mOhms
Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 45 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 45 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 2700µF