B43305A2228M060
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B43305A2228M060
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: B43305A2228M060.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43305A2228M060
Tau Wae B43305A2228M060 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11330 pcs Pepa Raraunga B43305A2228M060.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa B43305 Ripple Current @ Low Frequency 4.49A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa B43305A2228M 60
B43305A2228M60
B43305A2228M60-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 80 mOhms Teitei - Tae (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 60 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose