B43086A9155M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B43086A9155M
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: B43086A9155M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43086A9155M
Tau Wae B43086A9155M Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5962 pcs Pepa Raraunga B43086A9155M.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa B43086 Ripple Current @ High Frequency 68mA @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa B43086A9155M000 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose