B41895A6108M002
Hua Hua
Tau Wae: B41895A6108M002
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM RADIAL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41895A6108M002
Tau Wae B41895A6108M002 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 5921 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa B41895 Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can Te kaha 1000µF