B41895A5338M008
Hua Hua
Tau Wae: B41895A5338M008
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM RADIAL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41895A5338M008
Tau Wae B41895A5338M008 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 4667 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa B41895 Ripple Current @ High Frequency 3.34A @ 100kHz
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari Polar
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 21 mOhms
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm @ 10kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 25 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C Te kaha 3300µF