B41889A2108M
Hua Hua
Tau Wae: B41889A2108M
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: B41889A2108M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41889A2108M
Tau Wae B41889A2108M Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 259390 pcs Pepa Raraunga B41889A2108M.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa B41889 Ripple Current @ High Frequency 1.54A @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa B41889A2108M000 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 360 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 360 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B41888G6108M000
B41888G6108M000
Kaihanga: EPCOS
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 85968 pcs
Tikiake: B41888G6108M000.pdf
RFQ
B41889A2158M
B41889A2158M
Kaihanga: EPCOS
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 319711 pcs
Tikiake: B41889A2158M.pdf
RFQ
B41889A2108M8
B41889A2108M8
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL