B41858C7687M000
Hua Hua
Tau Wae: B41858C7687M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: B41858C7687M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41858C7687M000
Tau Wae B41858C7687M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 186016 pcs Pepa Raraunga B41858C7687M000.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa B41858 Ripple Current @ High Frequency 1.396A @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa B41858C7687M
B41858C7687M-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 60 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 62 mOhm @ 10kHz Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 62 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 680µF Nga tono Automotive