B41851A6108M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B41851A6108M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: B41851A6108M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41851A6108M000
Tau Wae B41851A6108M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69952 pcs Pepa Raraunga B41851A6108M000.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa B41851 Ripple Current @ Low Frequency 950mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa B41851A6108M
B41851A6108M-ND
Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 200 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF