B41828B2477M
Hua Hua
Tau Wae: B41828B2477M
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: B41828B2477M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41828B2477M
Tau Wae B41828B2477M Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4247 pcs Pepa Raraunga B41828B2477M.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa B41828 Ripple Current @ Low Frequency 259mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa B41828B2477M000 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose