B41827A6105M
Hua Hua
Tau Wae: B41827A6105M
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: B41827A6105M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41827A6105M
Tau Wae B41827A6105M Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4824 pcs Pepa Raraunga B41827A6105M.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa B41827 Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa B41827A6105M000
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 1µF