B41821G9108M000
Hua Hua
Tau Wae: B41821G9108M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: B41821G9108M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41821G9108M000
Tau Wae B41821G9108M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79184 pcs Pepa Raraunga B41821G9108M000.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa B41821 Ripple Current @ Low Frequency 1.3A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa B41821G9108M Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 170 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 170 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 1000µF