B41821A9108M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B41821A9108M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: B41821A9108M000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41821A9108M000
Tau Wae B41821A9108M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4871 pcs Pepa Raraunga B41821A9108M000.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa B41821 Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa B41821A9108M
B41821A9108M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose