B41821A8687M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B41821A8687M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: B41821A8687M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41821A8687M000
Tau Wae B41821A8687M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91501 pcs Pepa Raraunga B41821A8687M000.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa B41821 Ripple Current @ Low Frequency 1.1A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa B41821A8687M
B41821A8687M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 680µF