B41821A8107M000
EPCOSEPCOS
B41821A8107M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B41821A8107M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: B41821A8107M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41821A8107M000
Tau Wae B41821A8107M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 399305 pcs Pepa Raraunga B41821A8107M000.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa B41821 Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 495-5989
B41821A8107M
B41821A8107M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 100µF