B41821A7476M7
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B41821A7476M7
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: B41821A7476M7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41821A7476M7
Tau Wae B41821A7476M7 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4970 pcs Pepa Raraunga B41821A7476M7.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa B41821 Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa B41821A7476M007 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4.9 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.9 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B41821A7478M000
B41821A7478M000
Kaihanga: EPCOS
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 81700 pcs
Tikiake: B41821A7478M000.pdf
RFQ
B41821A7476M
B41821A7476M
Kaihanga: EPCOS
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL