B41696A5687Q9
Hua Hua
Tau Wae: B41696A5687Q9
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 25V AXIAL
Ngā Rauemi: B41696A5687Q9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41696A5687Q9
Tau Wae B41696A5687Q9 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 25V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 57516 pcs Pepa Raraunga B41696A5687Q9.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm)
Raupapa B41696 Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa B41696A5687Q009 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 80 mOhms
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 160 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 160 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C Te kaha 680µF