B41695A8687Q7
Hua Hua
Tau Wae: B41695A8687Q7
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 63V AXIAL
Ngā Rauemi: B41695A8687Q7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41695A8687Q7
Tau Wae B41695A8687Q7 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 63V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 38746 pcs Pepa Raraunga B41695A8687Q7.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia x 1.535" L (16.00mm x 39.00mm)
Raupapa B41695 Ripple Current @ High Frequency 3.1A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa B41695A8687Q007 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 67 mOhms
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 140 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C Te kaha 680µF