B41693A9108Q001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B41693A9108Q001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 100V AXIAL
Ngā Rauemi: B41693A9108Q001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41693A9108Q001
Tau Wae B41693A9108Q001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24926 pcs Pepa Raraunga B41693A9108Q001.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.827" Dia x 1.929" L (21.00mm x 49.00mm)
Raupapa B41693 Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa B41693A9108Q 1
B41693A9108Q1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 43 mOhms Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 85 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 85 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
Te kaha 1000µF Nga tono Automotive