B41692A8228Q001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B41692A8228Q001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 63V AXIAL
Ngā Rauemi: B41692A8228Q001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3080 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41692A8228Q001
Tau Wae B41692A8228Q001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 63V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13463 pcs Pepa Raraunga B41692A8228Q001.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.827" Dia x 1.929" L (21.00mm x 49.00mm)
Raupapa B41692 Ripple Current @ High Frequency 8.5A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa B41692A8228Q 1
B41692A8228Q1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 19 mOhms Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 38 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 38 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
Te kaha 2200µF Nga tono Automotive