B41692A5158Q001
Hua Hua
Tau Wae: B41692A5158Q001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 25V AXIAL
Ngā Rauemi: B41692A5158Q001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41692A5158Q001
Tau Wae B41692A5158Q001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 25V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57500 pcs Pepa Raraunga B41692A5158Q001.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.551" Dia x 1.181" L (14.00mm x 30.00mm)
Raupapa B41692 Ripple Current @ High Frequency 2.75A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa B41692A5158Q 1
B41692A5158Q1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 77 mOhms Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 120 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
Te kaha 1500µF Nga tono Automotive