B41690A7198Q001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B41690A7198Q001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1900UF 35V AXIAL
Ngā Rauemi: B41690A7198Q001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41690A7198Q001
Tau Wae B41690A7198Q001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1900UF 35V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41298 pcs Pepa Raraunga B41690A7198Q001.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm)
Raupapa B41690 Ripple Current @ High Frequency 4.2A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa B41690A7198Q 1
B41690A7198Q1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 31 mOhms Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 65 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1900µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 65 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
Te kaha 1900µF Nga tono Automotive