B41689A8827Q001
Hua Hua
Tau Wae: B41689A8827Q001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 63V AXIAL
Ngā Rauemi: B41689A8827Q001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41689A8827Q001
Tau Wae B41689A8827Q001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 63V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27834 pcs Pepa Raraunga B41689A8827Q001.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia x 1.535" L (18.00mm x 39.00mm)
Raupapa B41689 Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa B41689A8827Q1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 26 mOhms
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 287 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 287 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C Te kaha 820µF