B41689A8138Q001
Hua Hua
Tau Wae: B41689A8138Q001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1300UF 63V AXIAL
Ngā Rauemi: B41689A8138Q001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3080 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41689A8138Q001
Tau Wae B41689A8138Q001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1300UF 63V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20107 pcs Pepa Raraunga B41689A8138Q001.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.827" Dia x 1.929" L (21.00mm x 49.00mm)
Raupapa B41689 Ripple Current @ High Frequency 9.5A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa 495-5806
B41689A8138Q 1
B41689A8138Q 1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 14 mOhms Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 162 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1300µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 162 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
Te kaha 1300µF Nga tono Automotive