B41554E4109Q000
Hua Hua
Tau Wae: B41554E4109Q000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 16V SCREW
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41554E4109Q000
Tau Wae B41554E4109Q000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 16V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4072 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.406" Dia (35.70mm)
Raupapa B41554 Ripple Current @ Low Frequency 4.5A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa B41554E4109Q
B41554E4109Q-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2500 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.500" (12.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 26 mOhms
Teitei - Tae (Max) 2.232" (56.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 38 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38 mOhm @ 100Hz 2500 Hrs @ 125°C Te kaha 10000µF