B41505A3688M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B41505A3688M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 10V SNAP
Ngā Rauemi: B41505A3688M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
640 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41505A3688M000
Tau Wae B41505A3688M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 10V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68698 pcs Pepa Raraunga B41505A3688M000.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa B41505 Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa B41505A3688M
B41505A3688M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 78 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 74 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 74 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 6800µF Nga tono General Purpose