B37986G5332J054
EPCOSEPCOS
B37986G5332J054 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37986G5332J054
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: B37986G5332J054.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37986G5332J054
Tau Wae B37986G5332J054 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5744 pcs Pepa Raraunga B37986G5332J054.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm) Raupapa B37986G
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-1042-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 3300pF