B37986G1222J051
EPCOSEPCOS
B37986G1222J051 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37986G1222J051
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: B37986G1222J051.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37986G1222J051
Tau Wae B37986G1222J051 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4547 pcs Pepa Raraunga B37986G1222J051.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm) Raupapa B37986G
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-3369-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 2200pF