B37984M5474K054
EPCOSEPCOS
B37984M5474K054 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B37984M5474K054
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 50V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: B37984M5474K054.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B37984M5474K054
Tau Wae B37984M5474K054 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 50V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5871 pcs Pepa Raraunga B37984M5474K054.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.354" L x 0.295" W (9.00mm x 7.50mm) Raupapa B37984M
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-1075-3
B37984M5474K 54
B37984M5474K54
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 0.47µF